Kort nieuws

Ongeval zorgt voor lange file op de rijksweg A6

Rond half 6 ter hoogte van de hoge vaart in Almere een ongeval plaatsgevonden waar 3 auto`s bij betrokken raakten.
Hierbij is 1 auto overdwars op de rijbaan komen te staan en heeft er een kop-staartbotsing plaatsgevonden. Één persoon is door ambulance personeel ter plaatse onderzocht op letsel. Over verdere slachtoffers is niets bekend.
Het ongeluk veroorzaakte een lange file van 10km. Bij het knooppunt Muiderberg is wegens het ongeval een omleiding ingesteld via de A27. Tijdens het ongeval was er maar 1 rijstrook beschikbaar.

 

2 gedachten over “Ongeval zorgt voor lange file op de rijksweg A6

  • En dan de twee ongelukken op de A27 rond vier uur. Eentje net voor afrit naar A6 en eentje ter hoogte van de afslag naar Almere Hout. Bij beiden MPV / busje op z’n kant. Het is wel raak zeg!

    Beantwoorden
  • Ik kom daar elke dag voorbij, en het is telkens hetzelfde: bumperkleven, asociaal invoegen bij het inhalen (waarbij minstens 3-4 wagens erachter in de remmen moeten). Dat is vragen voor ongelukken. Ik vind dat er eigenlijk nog relatief weinig gebeurt.

    Beantwoorden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *