Nieuws

Veel schade en aanhouding bij explosie woning Faunabuurt

In de nacht van donderdag op vrijdag heeft er een explosie plaatsgevonden bij een woning in de Faunabuurt. Het explosief ging rond tien voor drie af.

Door de explosie raakte de woning in de Tapirstraat flink beschadigd aan zowel de voorkant als de achterkant. Te zien is dat de ramen van de voordeur en keukenraam eruit liggen. Na de explosie heeft de politie een deel van de straat afgezet. Ook de brandweer kwam ter plaatse om de politie te assisteren. Een expert van de politie (TEV) heeft ter plaatse de situatie beoordeeld om te kijken of er nog explosie gevaar was. Daarna is de Forensische Opsporing ter plaatse gekomen om uitgebreid sporenonderzoek te doen. De officier van dienst Bevolkingszorg van de gemeente is aanwezig geweest om eventuele opvang van buurtbewoners te regelen.

Tijdens het onderzoek naar het incident werd er in de Okapistraat een automobilist klemgereden door de politie. De bestuurder hiervan werd overmeesterd en geboeid, waarna de auto werd doorzocht. De man is aangehouden en meegenomen naar de politiebureau. Het is nog niet bekend of deze aanhouding met de explosie te maken heeft.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *