Nieuws

Verdachte aangehouden voor aanranding Beatrixpark

De politie heeft donderdagochtend een man aangehouden wegens aanranding in het Beatrixpark. De politie onderzoekt zijn betrokkenheid. Op sociale media werd de afgelopen dagen veelvuldig een foto gedeeld van een man. De aangehouden verdachte betreft echter een heel ander persoon.

De politie heeft donderdagochtend 13 maart een verdachte aangehouden voor een aanranding. De 40-jarige man uit Almere zou afgelopen weekend een vrouw hebben aangerand in het Beatrixpark. De politie onderzoekt de betrokkenheid van de aangehouden verdachte.

“Mijn vriendin werd afgelopen zaterdag onder de brug bij het Componistenpad en het Den Uylpad vol in haar borsten en kruis gegrepen, terwijl ze met onze 3-jarige zoon en een tien maanden oude baby in de kinderwagen liep,” zegt de vriend van de vrouw tegen AlmereDezeWeek. “De man riep herhaaldelijk: ‘I want to fuck you’. Toen mijn vrouw zich verdedigde, viel er een slijptol uit zijn zak, die hij daarna als wapen gebruikte. Mijn zoontje was daar getuige van en heeft er flink last van.”

Foto op flyer en sociale media
De man was woedend en deed, samen met zijn vriendin, maandag aangifte. Ook deelde hij in het park flyers uit om te waarschuwen voor de potloodventer zo schrijft de AlmereDezeWeek. Op sociale media ging al snel een foto rond van de flyer met een afbeelding van een man die in verband werd gebracht met de aanranding in het Beatrixpark.

Aangehouden verdachte is niet de man op de flyer
De identiteit van de man op de flyer die op sociale media werd gedeeld is bij de politie bekend. Hij is volgens de politie niet de persoon die wordt verdacht van de aanranding. De politie roept op om deze foto niet te delen en de desbetreffende man met rust te laten.

Foto: archief

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *