Kort nieuws

Controle Verkeer & Criminaliteit in Almere Buiten

Afgelopen woensdag heeft de politie een Controle Verkeer & Criminaliteit gehouden op verschillende locaties in Almere Buiten. De actie was gericht op alle verkeer. Er was tijdens de controle ondersteuning van een ANPR-camera. De politie heeft er voor gekozen om het verkeer op de Polderdreef, Evenaar en de Hogering te controleren.

De actie heeft de volgende resultaten opgeleverd:

  • 50 brommers zijn gecontroleerd, waarvan 2 te hard gingen op de rollerbank. Deze hebben een WOK-Status en proces-verbaal gehad.
  •  Twee personen zijn aangehouden voor het rijden met een ongeldig verklaard rijbewijs. Proces-verbaal is opgemaakt en vanuit het OM komt er een dagvaarding. De standaard eis is twee weken gevangenisstraf.
  • Een persoon is aangehouden voor het rijden onder invloed. Resultaat van de ademtest was 560 UG/L. Ook hiervoor is proces-verbaal opgemaakt en het OM zal een dagvaarding opmaken.
  • Twee voertuigen zijn doorzocht in verband met softdrugs en inbrekerswerktuig. Geen bijzonderheden aangetroffen.
  • Vier personen kregen een bekeuring voor diverse verkeersovertredingen.
  • Twaalf personen kregen een bekeuring voor het niet in orde hebben van technische zaken aan het voertuig.
  • Twee personen hebben een proces-verbaal voor het rijden zonder rijbewijs.
  • Een persoon stond gesignaleerd voor het uitreiken van een strafrechtelijke uitspraak van de rechter.
  • Een voertuig ging er na het geven van een stopteken vandoor. Het voertuig ging met hoge snelheid de Bouwmeestersbuurt in. Helaas na een korte achtervolging het voertuig kwijtgeraakt. Het kenteken is bekend.
  • Een persoon is aangehouden voor een openstaande signalering. De persoon kon na een achtervolging te voet worden aangehouden. Bekijk voor meer informatie dit artikel.

Foto’s: Politie Almere Buiten Hout

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *