Nieuws

A6 tussen Almere en Lelystad na twee ongevallen weer open

De A6 tussen Almere en Lelystad is zaterdagavond afgesloten geweest na twee ongevallen. De weg ging na middernacht weer open. Bij beide incidenten was de brandweer nodig. Wat er precies is gebeurd en hoeveel slachtoffers er zijn gevallen, is nog onbekend.

Het eerste ongeval vond rond 21:45 uur plaats, ongeveer twee kilometer voor de afrit Lelystad Airport. Het tweede ongeval gebeurde rond 22:30 uur. In beide gevallen kwamen politie, brandweer en ambulance ter plaatse om hulp te verlenen.

Door de ongevallen was de A6 afgesloten tussen de afslagen Almere Oostvaarders en Lelystad Airport. Verkeer richting Lelystad werd omgeleid via de Oostvaardersdijk, Vogelweg of de Waterlandseweg/Gooiseweg. Verkeer in de richting van Almere ondervond geen hinder.

Een gedachte over “A6 tussen Almere en Lelystad na twee ongevallen weer open

  • Marina Callaars

    Wat was er aan de hand hebben 5 kwartier stil gestaan
    Veel brandweer politie in burger
    Ambulance 1
    Raar

    Beantwoorden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *