Nieuws

Dode bij schietpartij Stadhuisplein, persoon aangehouden

In het centrum van Almere Stad heeft zaterdagmiddag een schietincident plaatsgevonden. Het slachtoffer is daarbij ter plaatse om het leven gekomen. De politie heeft een verdachte aangehouden. 

In een woning aan het Stadhuisplein in het centrum van Almere is omstreeks 15.50 uur geschoten. De politie meldt dat ondanks de snelle inzet van vele hulpverleners het slachtoffer ter plaatse om het leven is gekomen. Een persoon is snel na het incident door de politie aangehouden. Een traumahelikopter uit Brabant is op de Grote Markt geland om een arts af te zetten. Ook enkele agenten van de Dienst Speciale Interventies zijn ter plaatse gekomen ter ondersteuning. De forensische opsporing van de politie is met een uitgebreid onderzoek op de plaats delict bezig.

Vanwege de inzet van hulpdiensten heeft het busverkeer van/naar het Stadhuisplein enige tijd stilgelegen. Na enige tijd werd de stremming opgeheven al wordt de bushalte Stadhuisplein voorlopig nog wel overgeslagen.

 

14 gedachten over “Dode bij schietpartij Stadhuisplein, persoon aangehouden

  • In een woning op stadhuisplein waarom dan busverkeer stil leggen

    Beantwoorden
    • Daar zal best een hele goede reden voor zijn.
      Denk niet dat ze dat doen omdat ze het gewoon leuk vinden.

    • Nou hulpdiensten moeten de voertuigen ergens kwijt als het markt is

  • Voor de hulpdiensten die geparkeerd staan op de busbaan?! Verder geen ruimte vanwege de markt. Lijkt me vrij logisch!

    Beantwoorden
  • Johnny Bravo

    Hoe triest de reden ook mag zijn. Het zijn hele mooie plaatjes van alle disciplines die ter plaatse zijn gekomen.
    Petje af voor de fotograaf en HV-almere.

    Beantwoorden
  • Waarom een traumahelikopter helemaal uit Brabant laten komen (20min vliegen) ??…. Het ziekenhuis ligt 150 meter verderop…. Of is dat te ver lopen voor een trauma arts??….. En 150 meter vervoer met een ambulance was ook niet mogelijk?…….

    Beantwoorden
    • Omdat Almere geen goede/grote trauma afdeling heeft en dit soort patiënten dus niet kan behandelen

    • Sjaak Bos

      Volgens 112 meldingen kwam.de trauma heli van Volkel

  • Klimroos

    Het is erg genoeg dat de misdaad in Almere toeneemt.
    Vooral door steeds jongere kinderen.

    Misschien moeten we niet zo op de details in gaan, wat er achteraf gaande is.

    De hulpdiensten doen ook wat zij aan mogelijkheden hebben.

    Niet zeuren over waar de voertuigen geparkeerd staan!

    Beantwoorden
  • Mensen klagen en klagen…traumaheli komt omdat het slachtoffer daarmee naar een Academisch ziekenhuis gaat! overlevingskansen verhogen…
    Je kunt ook gewoon gaan lopen als de bus niet rijdt. Mensen denk eens na, er ligt iemand in kritieke toestand en is daarna overleden… niet alleen aan je eigen comfort denken zou de wereld mooier maken!

    Beantwoorden
  • Wat een overdreven uitruk : 6 politieauto’s, 2 ambu’s, brandweer, heli, en diverse speciale dienstpipo’s. En dan klagen over een te hoge werkdruk. Ze zijn gewoon incompetent !

    Beantwoorden
    • Misschien kun je even je NAW gegevens hier achterlaten?
      Dan komen er als jij wordt neergeschoten:
      – niet twee ambulances om hun stinkende best te doen om je in leven te houden
      – komt er geen traumaheli met specialisten aan boord die nog nèt even wat meer kunnen doen
      – komen er niet 6 politieauto’s ter plaatse samen met speciale eenheden, om de schutter(s) op een veilige manier aan te houden.

      Dan laten ze de daders gewoon lopen. Oh, en jou kunnen ze dan ook gewoon laten liggen…toch?

      Suffe sneuneus die je bent.
      Je weet niets!

    • Johnny B

      Tja, als jou moeder gereanimeerd moet worden komen ze voortaan met 1 auto?
      Als jij word neergeschoten komt alleen de wijkagent..?

      Je praat poep en weet niet waar je het over hebt man.

  • Traumahelikopter niet van VU, Volkel of ergens anders uit Brabant. Kijk eens goed op de foto naar die man met rugtas….. wat staat daar op, juist ja
    MMT Nijmegen. Mobiel Medisch Team. En Nijmegen ligt in Gelderland.
    Eerst goed kijken en dan pas zeuren waar de lifeline vandaan komt. Lifeline Amsterdam was zeker niet beschikbaar.

    Beantwoorden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *